Patusepalve

Patusepalve ehk meeleparanduspalve on palve, mida saame südamest Jumala poole paluda, kui soovime oma südamed puhtaks pesta, Jumalaga asjad korda seada ning oma elu Tema juhtida ja hoolde anda. Oluline on mõista, et puhastumine, koormast vabanemine ja tervenemine on võimalikud ainult Jeesuse Kristuse poolt toodud ohvri läbi sinu ja minu eest. 

Hea Jumal, ma tulen Sinu ette Sinu Poja Jeesuse nimel.

Palun tule minu südamesse ja anna mulle minu patt andeks. Puhasta mind oma kalli verega. Ma pöördun ära kõigest, mida ma tean olevat kuri. Ma palun Sind, ole mu Päästja ja Issand. Palun pane minu nimi kirja eluraamatusse. Palun täida mind oma armastuse, rahu, rõõmu ja Püha Vaimu- ga. Aitäh Sulle, et sa muudad mu elu ning annad mulle lootuse ja tuleviku. Ma tänan, et vastavalt Sinu Sõnale olen nüüd sündinud Issand Sinu perekonda ja mind hüü- takse Jumala lapseks.Jeesuse Kristuse nimel, aamen!

Kui oled palud patusepalvet esmakordselt ning oled just oma elu Jumala hoolde ja juhtimisse andnud, on oluline, et sa ei jääks üksi. Elu oma keeruliste olukordadega tahab tihti meid tagasi tõmmata eemale Jumala juurest. Et vastsündinud suhe Jumalaga püsima võiks jääda, vajad enda ümber kaaskristlasi, kes aitavad sul kasvada, asjadest aru saada ning toetavad sind sinu elus. Hea samm siit edasi on võtta ühendust kogudusega aadressil
nbk@nbk.ee ja/või kirjutada mõnele kodugrupijuhile ning leida omale sobiv väikene tugigrupp.

“Hea samm siit edasi on võtta ühendust kogudusega aadressil
nbk@nbk.ee. Oleme Sulle abiks Sinu usuteel nii, kuidas oskame.”